• Miłość do sportu stawia na nogi!

  Miłość do sportu stawia na nogi!

  W tym odcinku Janek opowie o swojej miłości do sportów, podzieli się historią związaną z jego wypadkiem, o tym jak zmieniło się jego życie, jakie wyzwania przed nim stanęły i jak sobie z nimi poradził.


 • Ogień, metal, krew i sztuka

  Ogień, metal, krew i sztuka

  W tym odcinku Karol opowie nam o tym jak będąc nastolatkiem wykuł swój pierwszy nóż i jak to poczucie satysfakcji, związane z wykonaniem pożądanego przedmiotu, stało się motorem jego rozwoju.


 • Czy trener personalny zrobi mi formę?

  Czy trener personalny zrobi mi formę?

  Jego podejście do bycia trenerem wyróżnia go na tle konkurencji, a jego osiągnięcia mówią same za siebie. Piotrek pomógł wielu osobom odzyskać sylwetki, które były im przeznaczone przez naturę. Jego klienci mówili nam, że jest gadułą i wygląda na to, że mieli rację. 😉


 • Kim jest człowiek z AGH?

  Kim jest człowiek z AGH?

  Dlaczego Dziekan wydziału Inżynierii Lądowej AGH organizuje badania USG jąder na kampusie swojej uczelni? Jak AGH poradziło sobie z pandemią? Jak zmieniło się życie studenckie na przestrzeni ostatnich kilku dekad?


 • Jak zarabiać na marce osobistej w każdej branży

  Jak zarabiać na marce osobistej w każdej branży

  Szymon Mierzwa jest ekspertem w dziedzinie MARKI OSOBISTEJ, w czasie nagrania opowiedział nam o swoich początkach i wyzwaniach, które życie oraz on sam sobie zafundował.