• Czy trener personalny zrobi mi formę?

  Czy trener personalny zrobi mi formę?

  Jego podejście do bycia trenerem wyróżnia go na tle konkurencji, a jego osiągnięcia mówią same za siebie. Piotrek pomógł wielu osobom odzyskać sylwetki, które były im przeznaczone przez naturę. Jego klienci mówili nam, że jest gadułą i wygląda na to, że mieli rację. 😉


 • Kim jest człowiek z AGH?

  Kim jest człowiek z AGH?

  Dlaczego Dziekan wydziału Inżynierii Lądowej AGH organizuje badania USG jąder na kampusie swojej uczelni? Jak AGH poradziło sobie z pandemią? Jak zmieniło się życie studenckie na przestrzeni ostatnich kilku dekad?


 • Jak zarabiać na marce osobistej w każdej branży

  Jak zarabiać na marce osobistej w każdej branży

  Szymon Mierzwa jest ekspertem w dziedzinie MARKI OSOBISTEJ, w czasie nagrania opowiedział nam o swoich początkach i wyzwaniach, które życie oraz on sam sobie zafundował.


 • Podsumowanie 2022 – Adam i Damian narzekają na poprzedni rok w 4K

  Podsumowanie 2022 – Adam i Damian narzekają na poprzedni rok w 4K

  Film, w którym opowiemy o naszych doświadczeniach i przemyśleniach związanych z rozpoczęciem prowadzenia naszego podcastu w sposób systematyczny.


 • Dlaczego faceci nie chodzą na terapię

  Dlaczego faceci nie chodzą na terapię

  Zdrowie psychiczne to nadal dla wielu mężczyzn zakazany temat, nie rozmawiamy o naszych wewnętrznych przeżyciach, traumach, problemach. Co zrobić żeby to zmienić? Jak pomóc otworzyć się mężczyznom? Między innymi o tym porozmawialiśmy z Wojtkiem Wychowańcem, terapeutą i współtwórcą projektu The Presja.